Ламборџини Урус - новиот потенцијален рекордер на Нирбургринг - А1он
Почетна СпортАвтомобилизам Ламборџини Урус – новиот потенцијален рекордер на Нирбургринг
Автомобилизам

Ламборџини Урус – новиот потенцијален рекордер на Нирбургринг

16/12/2017 - 10:03 108 прегледи
Ламборџини Урус – новиот потенцијален рекордер на Нирбургринг