Вградено првото вештачко срце во институтот „Дедиње“ во Белград - А1он Advertisement
Почетна МагазинЗдравје Вградено првото вештачко срце во институтот „Дедиње“ во Белград
Здравје

Вградено првото вештачко срце во институтот „Дедиње“ во Белград

15/12/2017 - 12:53 584 прегледи
Вградено првото вештачко срце во институтот „Дедиње“ во Белград