Израел одговори на палестинските ракети со напад врз две позиции на Хамас - А1он
Почетна Свет Израел одговори на палестинските ракети со напад врз две позиции на Хамас
Свет

Израел одговори на палестинските ракети со напад врз две позиции на Хамас

07/12/2017 - 22:23 808 прегледи
Израел одговори на палестинските ракети со напад врз две позиции на Хамас