Лавров: Северна Кореја сака директни преговори со САД - А1он
Почетна Свет Лавров: Северна Кореја сака директни преговори со САД
Свет

Лавров: Северна Кореја сака директни преговори со САД

07/12/2017 - 21:56 134 прегледи
Лавров: Северна Кореја сака директни преговори со САД