Ердоган побара од Грција екстрадиција на осомничените учесници во минатогодишниот државен удар - А1он
Почетна Регион Ердоган побара од Грција екстрадиција на осомничените учесници во минатогодишниот државен удар
Регион

Ердоган побара од Грција екстрадиција на осомничените учесници во минатогодишниот државен удар

07/12/2017 - 17:59 121 прегледи
Ердоган побара од Грција екстрадиција на осомничените учесници во минатогодишниот државен удар