Путин се уште не одлучил дали ќе се кандидира како независен или како партиски кандидат - А1он Advertisement
Почетна Свет Путин се уште не одлучил дали ќе се кандидира како независен или како партиски кандидат
Свет

Путин се уште не одлучил дали ќе се кандидира како независен или како партиски кандидат

07/12/2017 - 17:50 221 прегледи
Путин се уште не одлучил дали ќе се кандидира како независен или како партиски кандидат