Молдавија со закон ќе ги ограничува најпопуларните руски телевизии - А1он
Почетна Свет Молдавија со закон ќе ги ограничува најпопуларните руски телевизии
Свет

Молдавија со закон ќе ги ограничува најпопуларните руски телевизии

07/12/2017 - 17:41 25 прегледи
Молдавија со закон ќе ги ограничува најпопуларните руски телевизии