ВМРО-ДПМНЕ: Отворањето на истрага „по допрен глас“ за интервјуто на Јеремиќ е доказ дека нема правен систем и правда - А1он
Почетна Македонија ВМРО-ДПМНЕ: Отворањето на истрага „по допрен глас“ за интервјуто на Јеремиќ е доказ дека нема правен систем и правда
Македонија

ВМРО-ДПМНЕ: Отворањето на истрага „по допрен глас“ за интервјуто на Јеремиќ е доказ дека нема правен систем и правда

07/12/2017 - 16:51 912 прегледи
ВМРО-ДПМНЕ: Отворањето на истрага „по допрен глас“ за интервјуто на Јеремиќ е доказ дека нема правен систем и правда