Џафери во Вашингтон се сретна со претседателот на парламентарната група на ГЕРБ Цветанов - А1он Advertisement
Почетна Македонија Џафери во Вашингтон се сретна со претседателот на парламентарната група на ГЕРБ Цветанов
Македонија

Џафери во Вашингтон се сретна со претседателот на парламентарната група на ГЕРБ Цветанов

07/12/2017 - 16:28 66 прегледи
Џафери во Вашингтон се сретна со претседателот на парламентарната група на ГЕРБ Цветанов