Марин: Исчистени 27 депонии и 22 зелени потези, општина Аеродром продолжува со санација - А1он
Почетна Македонија Марин: Исчистени 27 депонии и 22 зелени потези, општина Аеродром продолжува со санација
Македонија

Марин: Исчистени 27 депонии и 22 зелени потези, општина Аеродром продолжува со санација

07/12/2017 - 11:39 820 прегледи
Марин: Исчистени 27 депонии и 22 зелени потези, општина Аеродром продолжува со санација