Нетанјаху очекува многу други држави да го следат примерот на САД - А1он
Почетна Свет Нетанјаху очекува многу други држави да го следат примерот на САД
Свет

Нетанјаху очекува многу други држави да го следат примерот на САД

07/12/2017 - 11:30 55 прегледи
Нетанјаху очекува многу други држави да го следат примерот на САД