(ВИДЕО) Заев - Могерини: Убедлив и видлив е напредокот на Република Македонија за само една година - А1он
Почетна Македонија (ВИДЕО) Заев – Могерини: Убедлив и видлив е напредокот на Република Македонија за само една година
Македонија

(ВИДЕО) Заев – Могерини: Убедлив и видлив е напредокот на Република Македонија за само една година

06/12/2017 - 16:06 210 прегледи
(ВИДЕО) Заев – Могерини: Убедлив и видлив е напредокот на Република Македонија за само една година