(ВИДЕО) Груевски за случајот „Траекторија“: Не сум виновен, се што направивме е согласно законот - А1он
Почетна Актуелно (ВИДЕО) Груевски за случајот „Траекторија“: Не сум виновен, се што направивме е согласно законот
Актуелно

(ВИДЕО) Груевски за случајот „Траекторија“: Не сум виновен, се што направивме е согласно законот

06/12/2017 - 11:11 2,918 прегледи
(ВИДЕО) Груевски за случајот „Траекторија“: Не сум виновен, се што направивме е согласно законот