Родено првото бебе од трансплантирана матка во САД - А1он
Почетна МагазинЗдравје Родено првото бебе од трансплантирана матка во САД
Здравје

Родено првото бебе од трансплантирана матка во САД

02/12/2017 - 18:58 208 прегледи
Родено првото бебе од трансплантирана матка во САД