ВИДЕО: Отворен првиот ресторан Мекдоналдс во Ханој - А1он
Почетна МагазинХрана ВИДЕО: Отворен првиот ресторан Мекдоналдс во Ханој
Храна

ВИДЕО: Отворен првиот ресторан Мекдоналдс во Ханој

02/12/2017 - 18:28 22 прегледи
ВИДЕО: Отворен првиот ресторан Мекдоналдс во Ханој