Пуџдемон од Белгија ја започна кампањата за каталонските избори - А1он
Почетна Свет Пуџдемон од Белгија ја започна кампањата за каталонските избори
Свет

Пуџдемон од Белгија ја започна кампањата за каталонските избори

25/11/2017 - 16:21 52 прегледи
Пуџдемон од Белгија ја започна кампањата за каталонските избори