(ВИДЕО) Заев - Борисов: Билатералните односи се значајни за евроинтеграциите на Македонија - А1он
Почетна Македонија (ВИДЕО) Заев – Борисов: Билатералните односи се значајни за евроинтеграциите на Македонија
Македонија

(ВИДЕО) Заев – Борисов: Билатералните односи се значајни за евроинтеграциите на Македонија

23/11/2017 - 16:07 228 прегледи