Путин, Ердоган и Рохани ќе разговараат за иднината на Сирија - А1он
Почетна Свет Путин, Ердоган и Рохани ќе разговараат за иднината на Сирија
Свет

Путин, Ердоган и Рохани ќе разговараат за иднината на Сирија

22/11/2017 - 11:05 35 прегледи
Путин, Ердоган и Рохани ќе разговараат за иднината на Сирија