Нови санкции на САД поради соработка со Северна Кореја - А1он
Почетна Свет Нови санкции на САД поради соработка со Северна Кореја
Свет

Нови санкции на САД поради соработка со Северна Кореја

22/11/2017 - 10:45 40 прегледи
Нови санкции на САД поради соработка со Северна Кореја