ВИДЕО: Си-Ен-Ен објави снимка од продажба на луѓе во Либија - А1он
Почетна Свет ВИДЕО: Си-Ен-Ен објави снимка од продажба на луѓе во Либија
Свет

ВИДЕО: Си-Ен-Ен објави снимка од продажба на луѓе во Либија

14/11/2017 - 20:17 513 прегледи
ВИДЕО: Си-Ен-Ен објави снимка од продажба на луѓе во Либија