Германска европратеничка: Состојбата во бегалскиот камп на Лезбос е катастрофална - А1он
Почетна Регион Германска европратеничка: Состојбата во бегалскиот камп на Лезбос е катастрофална
Регион

Германска европратеничка: Состојбата во бегалскиот камп на Лезбос е катастрофална

14/11/2017 - 18:50 85 прегледи
Германска европратеничка: Состојбата во бегалскиот камп на Лезбос е катастрофална