Пратениците утре ќе гласаат за предлог-законот за јазици - А1он
Почетна Македонија Пратениците утре ќе гласаат за предлог-законот за јазици
Македонија

Пратениците утре ќе гласаат за предлог-законот за јазици

14/11/2017 - 17:00 264 прегледи
Пратениците утре ќе гласаат за предлог-законот за јазици