Синдикатот на УПОЗ бара неотповиклива оставка од Зоран Караџовски - А1он
Почетна Економија Синдикатот на УПОЗ бара неотповиклива оставка од Зоран Караџовски
Економија

Синдикатот на УПОЗ бара неотповиклива оставка од Зоран Караџовски

14/11/2017 - 15:07 631 прегледи
Синдикатот на УПОЗ бара неотповиклива оставка од Зоран Караџовски