Смртниот биланс од земјотресот во Иран достигна 530 лица - А1он
Почетна Свет Смртниот биланс од земјотресот во Иран достигна 530 лица
Свет

Смртниот биланс од земјотресот во Иран достигна 530 лица

14/11/2017 - 14:39 70 прегледи
Смртниот биланс од земјотресот во Иран достигна 530 лица