Вучиќ за Изетбеговиќ : Ако кажев дека треба да се признае Република Српска, ќе завршев во Хаг - А1он
Почетна Регион Вучиќ за Изетбеговиќ : Ако кажев дека треба да се признае Република Српска, ќе завршев во Хаг
Регион

Вучиќ за Изетбеговиќ : Ако кажев дека треба да се признае Република Српска, ќе завршев во Хаг

14/11/2017 - 14:07 184 прегледи
Вучиќ за Изетбеговиќ : Ако кажев дека треба да се признае Република Српска, ќе завршев во Хаг