Средба Анѓушев со сенаторот Марфи: Владеењето на правото е предуслов за привлeкување на странскиот капитал - А1он
Почетна Економија Средба Анѓушев со сенаторот Марфи: Владеењето на правото е предуслов за привлeкување на странскиот капитал
Економија

Средба Анѓушев со сенаторот Марфи: Владеењето на правото е предуслов за привлeкување на странскиот капитал

14/11/2017 - 10:50 58 прегледи
Средба Анѓушев со сенаторот Марфи: Владеењето на правото е предуслов за привлeкување на странскиот капитал