ВМРО-ДПМНЕ: Шилегов и Богоев ги стартуваа мандатите со сечење дрва, загаденоста урива рекорди - А1он
Почетна Актуелно ВМРО-ДПМНЕ: Шилегов и Богоев ги стартуваа мандатите со сечење дрва, загаденоста урива рекорди
Актуелно

ВМРО-ДПМНЕ: Шилегов и Богоев ги стартуваа мандатите со сечење дрва, загаденоста урива рекорди

14/11/2017 - 09:10 904 прегледи
ВМРО-ДПМНЕ: Шилегов и Богоев ги стартуваа мандатите со сечење дрва, загаденоста урива рекорди