Шпанија формира комисија за идните мерки во управувањето со Каталонија - А1он
Почетна Свет Шпанија формира комисија за идните мерки во управувањето со Каталонија
Свет

Шпанија формира комисија за идните мерки во управувањето со Каталонија

23/10/2017 - 16:33 101 прегледи
Шпанија формира комисија за идните мерки во управувањето со Каталонија