ВМРО-ДПМНЕ: СДС забрзано ја задолжува државата за стотици милиони евра - А1он
Почетна Економија ВМРО-ДПМНЕ: СДС забрзано ја задолжува државата за стотици милиони евра
Економија

ВМРО-ДПМНЕ: СДС забрзано ја задолжува државата за стотици милиони евра

22/10/2017 - 09:50 129 прегледи
ВМРО-ДПМНЕ: СДС забрзано ја задолжува државата за стотици милиони евра