Ирак го зголемува извозот на нафта од Басра - А1он
Почетна Економија Ирак го зголемува извозот на нафта од Басра
Економија

Ирак го зголемува извозот на нафта од Басра

21/10/2017 - 11:48 75 прегледи
Ирак го зголемува извозот на нафта од Басра