Барак Обама се враќа на политичката сцена - А1он
Почетна Свет Барак Обама се враќа на политичката сцена
Свет

Барак Обама се враќа на политичката сцена

19/10/2017 - 14:27 118 прегледи
Барак Обама се враќа на политичката сцена