ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО: Пет лица загинаа, а шест се повредени откако автомобил излета на тротоар во Украина - А1он
Почетна Актуелно ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО: Пет лица загинаа, а шест се повредени откако автомобил излета на тротоар во Украина
Актуелно

ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО: Пет лица загинаа, а шест се повредени откако автомобил излета на тротоар во Украина

19/10/2017 - 00:18 7,684 прегледи
ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО: Пет лица загинаа, а шест се повредени откако автомобил излета на тротоар во Украина