Германија ја стопира обуката на пешмергите во Ирачки Курдистан - А1он
Почетна Свет Германија ја стопира обуката на пешмергите во Ирачки Курдистан
Свет

Германија ја стопира обуката на пешмергите во Ирачки Курдистан

18/10/2017 - 20:34 129 прегледи
Германија ја стопира обуката на пешмергите во Ирачки Курдистан