САД не исклучуваат можност за директни разговори со Северна Кореја - А1он
Почетна Свет САД не исклучуваат можност за директни разговори со Северна Кореја
Свет

САД не исклучуваат можност за директни разговори со Северна Кореја

17/10/2017 - 10:18 48 прегледи
САД не исклучуваат можност за директни разговори со Северна Кореја