Барселона: Одлуката за притвор на каталонските сепаратистички лидери е провокација - А1он
Почетна Свет Барселона: Одлуката за притвор на каталонските сепаратистички лидери е провокација
Свет

Барселона: Одлуката за притвор на каталонските сепаратистички лидери е провокација

17/10/2017 - 08:46 31 прегледи
Барселона: Одлуката за притвор на каталонските сепаратистички лидери е провокација