Харадинај повика на вклучување на САД во дијалогот Белград-Приштина - А1он
Почетна Регион Харадинај повика на вклучување на САД во дијалогот Белград-Приштина
Регион

Харадинај повика на вклучување на САД во дијалогот Белград-Приштина

17/10/2017 - 08:43 38 прегледи
Харадинај повика на вклучување на САД во дијалогот Белград-Приштина