Ердоган: Ќе произведуваме С- 400 заедно со Русија - А1он
Почетна Регион Ердоган: Ќе произведуваме С- 400 заедно со Русија
Регион

Ердоган: Ќе произведуваме С- 400 заедно со Русија

13/10/2017 - 16:09 201 прегледи
Ердоган: Ќе произведуваме С- 400 заедно со Русија