Столтенберг: Воена акција против Северна Кореја би била со катастрофални последици - А1он
Почетна Свет Столтенберг: Воена акција против Северна Кореја би била со катастрофални последици
Свет

Столтенберг: Воена акција против Северна Кореја би била со катастрофални последици

13/10/2017 - 16:04 201 прегледи
Столтенберг: Воена акција против Северна Кореја би била со катастрофални последици