Кремљ: Повлекувањето на САД од нуклеарниот договор со Иран ќе има негативни последици - А1он
Почетна Свет Кремљ: Повлекувањето на САД од нуклеарниот договор со Иран ќе има негативни последици
Свет

Кремљ: Повлекувањето на САД од нуклеарниот договор со Иран ќе има негативни последици

13/10/2017 - 15:46 38 прегледи
Кремљ: Повлекувањето на САД од нуклеарниот договор со Иран ќе има негативни последици