Охридските ракометари на двомеч против Порто во втората фаза од претквалификациските натпревари за Купот на ЕХФ - А1он
Почетна СпортРакомет Охридските ракометари на двомеч против Порто во втората фаза од претквалификациските натпревари за Купот на ЕХФ
Ракомет

Охридските ракометари на двомеч против Порто во втората фаза од претквалификациските натпревари за Купот на ЕХФ

13/10/2017 - 15:08 56 прегледи
Охридските ракометари на двомеч против Порто во втората фаза од претквалификациските натпревари за Купот на ЕХФ