ДИК најави три прес-конференции на денот на изборите - А1он
Почетна Македонија ДИК најави три прес-конференции на денот на изборите
Македонија

ДИК најави три прес-конференции на денот на изборите

13/10/2017 - 13:38 40 прегледи
ДИК најави три прес-конференции на денот на изборите