Белата куќа ги објави клучните точки од новата стратегија на Трамп за Иран - А1он
Почетна Свет Белата куќа ги објави клучните точки од новата стратегија на Трамп за Иран
Свет

Белата куќа ги објави клучните точки од новата стратегија на Трамп за Иран

13/10/2017 - 13:13 20 прегледи
Белата куќа ги објави клучните точки од новата стратегија на Трамп за Иран