Кина со апел до Трамп да не се повлекува од Договорот со Иран - А1он
Почетна Свет Кина со апел до Трамп да не се повлекува од Договорот со Иран
Свет

Кина со апел до Трамп да не се повлекува од Договорот со Иран

13/10/2017 - 12:57 41 прегледи
Кина со апел до Трамп да не се повлекува од Договорот со Иран