Протест пред „Повардарие“ поради неисплатени обврски кон лозарите - А1он
Почетна Економија Протест пред „Повардарие“ поради неисплатени обврски кон лозарите
Економија

Протест пред „Повардарие“ поради неисплатени обврски кон лозарите

13/10/2017 - 11:56 56 прегледи
Протест пред „Повардарие“ поради неисплатени обврски кон лозарите