Пораз на европскиот шампион Фенербахче на стартот од новата сезона од Евролигата - А1он
Почетна СпортКошарка Пораз на европскиот шампион Фенербахче на стартот од новата сезона од Евролигата
Кошарка

Пораз на европскиот шампион Фенербахче на стартот од новата сезона од Евролигата

13/10/2017 - 11:16 22 прегледи
Пораз на европскиот шампион Фенербахче на стартот од новата сезона од Евролигата