ВМРО-ДПМНЕ: Заев за багателни цени ги презема најголемите фабрики - А1он
Почетна Актуелно ВМРО-ДПМНЕ: Заев за багателни цени ги презема најголемите фабрики
Актуелно

ВМРО-ДПМНЕ: Заев за багателни цени ги презема најголемите фабрики

13/10/2017 - 09:04 1,235 прегледи
ВМРО-ДПМНЕ: Заев за багателни цени ги презема најголемите фабрики