Најмалку четири лица се повредени во оружен напад во Шведска - А1он
Почетна Свет Најмалку четири лица се повредени во оружен напад во Шведска
Свет

Најмалку четири лица се повредени во оружен напад во Шведска

13/10/2017 - 07:40 53 прегледи
Најмалку четири лица се повредени во оружен напад во Шведска