Дачиќ: Статусот на Рускиот хуманитарен центар не е решен поради притисоци - А1он
Почетна Регион Дачиќ: Статусот на Рускиот хуманитарен центар не е решен поради притисоци
Регион

Дачиќ: Статусот на Рускиот хуманитарен центар не е решен поради притисоци

12/10/2017 - 22:09 411 прегледи
Дачиќ: Статусот на Рускиот хуманитарен центар не е решен поради притисоци