Харадинај најавува формирање армија на Косово преку уставни измени - А1он
Почетна Регион Харадинај најавува формирање армија на Косово преку уставни измени
Регион

Харадинај најавува формирање армија на Косово преку уставни измени

12/10/2017 - 21:02 90 прегледи
Харадинај најавува формирање армија на Косово преку уставни измени