Трамп потпиша указ, со кој се „заобиколува“ Обамакер - А1он
Почетна Свет Трамп потпиша указ, со кој се „заобиколува“ Обамакер
Свет

Трамп потпиша указ, со кој се „заобиколува“ Обамакер

12/10/2017 - 19:04 82 прегледи
Трамп потпиша указ, со кој се „заобиколува“ Обамакер